Petak, 06. ožujka, 2015
Veličina teksta

17. kolo 1. HRL, Podravka Vegeta - Umag 41:15 (20:10)

Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA - UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA - Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).

Prije Dalje Stranica:
POBJEDA NAD UMAGOM // Podravka Vegeta ostaje dominantna

Podravka Vegeta i dalje pokazuje svoju nadmoć u 1. HRL za žene, od večeras vođena s trenerom Goranom Mrđenom u dvostrukoj ulozi: trener je Podravke... Opširnije

27. veljače 2015. Klikova:388

U PETAK UMAG // U Kupu sa Sesvetama Agroproteinkom u gostima

Rukometni vikend počeo je u četvrtak izvlačenjem parova četvrtzavršnice Hrvatskog kupa. U ždrijebu je bilo osam ekipa, u završnicu će četiri. Podravka Vegeta put u... Opširnije

26. veljače 2015. Klikova:329

SVLADAN KRIM // Sjajna Marijeta Vidak

Podravka Vegeta u drugoj utakmici 5. kruga Regionalne lige pobijedila je u Ljubljani domaći Krim Mercator 33:27 (13:15). Najbolju igru dosad u dresu Podravke Vegete... Opširnije

22. veljače 2015. Klikova:649

S METALURGOM // Žrtvovani bodovi

U prvoj utakmici 5. kruga ženske Regionalne lige WRHL Podravka Vegeta izgubila je od skopskog Metalurga 17:18 (11:8). Čitavu utakmicu odigrala je mlađa sedmorka: Kapitanović,... Opširnije

21. veljače 2015. Klikova:535

REGIONALNA LIGA // S Krimom i Metalurgom u Ljubljani

Rukometni klub Krim Mercator oranizator je 5. turnira Regionalne lige u ženskom rukometu, WRHL, u subotu i nedjelju 21. i 22. veljače. Podravka Vegeta odigrat... Opširnije

20. veljače 2015. Klikova:331

1. HRL // Dva boda iz Bjelovara sa plus 23

Podravka Vegeta došla je kao favorit u Bjelovar i to je opravdala snagom i boljom uigranošću od Bjelovarki: ŽRK Bjelovar - Podravka Vegeta 20:42 (11:18).... Opširnije

18. veljače 2015. Klikova:430

KUPA KUPOVA // Podravka među gubitnicima najbolja i najnesretnija

Odigrane su sve utakmice osmine finala EHF Kupa pobjednica kupova. Dobitnici s ulaskom u četvrtzavršnicu su austrijski Hypo Nö, danski Midtjylland, francuski Fleury, njemački Blomberg... Opširnije

16. veljače 2015. Klikova:342

RUTINSKA POBJEDA // Sa Samoborom je bilo lako

Podravka Vegeta bez ikakvih dilema i problema pobijedila je Samobor, koji, nažalost, više nije ono što je bio. Rezultat 35:23 (22:11) kompromis je domaćina, jer... Opširnije

14. veljače 2015. Klikova:395

SUBOTA OD 16 DO 19,30 // Dvostruki program: Lino i Vegeta

Sportska dvorana gimnazije Frana Galovića nuđa u subotu 14. veljače dvostruki rukometni program. Podravka Vegeta u 15. kolu 1. HRL ugošćuje Samobor. Utakmica počinje u... Opširnije

13. veljače 2015. Klikova:321

ZVEZDA IDE DALjE // Nije bila dovoljna pobjeda od 28:25

U 1. poluvremenu uzvratne utakmice EHF Kupa pobjednica kupova Podravka Vegeta - Zvezda 28:25 (12:9). Treći puta zaredom Podravka Vegeta je ispala u osmini finala... Opširnije

08. veljače 2015. Klikova:921

1/8 FINALA EHF KUPA // Podravka Vegeta bez Elez

U uzvratnoj utakmici osmine finala EHF Kupa pobjednica kupova Podravka Vegeta je domaćin, Nastupi će oslabljena, jer je ozljeda koljena Kristine Elez takve naravi da... Opširnije

08. veljače 2015. Klikova:408

PRVA UTAKMICA // Zvezda - Podravka Vegeta 24:21 (13:12)

U prvoj utakmici osmine finala EHF Kupa pobjednica kupova Zvezda iz Zvenigoroda kao domaćin u Koprivnici s 24:21 (13:12). Uzvrat se igra u nedjelju 8. veljače... Opširnije

06. veljače 2015. Klikova:767

PRESICA UOČI ZVEZDE // Jedna ulaznica za obje utakmice

Podravka Vegeta treći puta u tri sezone nastupa u osmini finala Kupa pobjednica kupova, iza Lige prvakinja drugo po jakosti europsko rukometno natjecanje, jer su... Opširnije

04. veljače 2015. Klikova:603

GRADSKI SPORTAŠI GODINE // Podravka Vegeta najbolja ženska ekipa

Zajednica sportskih udruga Grada Koprivnice na svečanosti u Domu mladih u Koprivnici proglasila je u ponedjeljak najuspješnije koprivničke gradske sportaše u 2014. godini. Sustav vrednovanja... Opširnije

02. veljače 2015. Klikova:575

Zamet - Podravka Vegeta 23:31 (11:17) - Jesenski smo prvaci

Podravka Vegeta jesenski je prvak 1. HRL za žene. u zadnjem kolu 1. dijela, 13-estom po redu, kao gost Zmetu u Rijeci pobijedila je visokim... Opširnije

31. siječnja 2015. Klikova:857

GOSTOVANJE U RIJECI // Uvažavanje kvalitete Zameta

Podravka Vegeta i Zamet igraju u subotu u dvorani Zameta u Rijeci derbi prvog dijela prvenstva. Zamet je, neopterećen bilo kakvim natjecanjem osim domaćom ligom,... Opširnije

30. siječnja 2015. Klikova:489

KUP // Podravka Vegeta u četvrtzavršnici kupa

U ''laganici'' Podravka Vegeta ušla je u četvrtzavršnicu kupa, pobijedivši u Ivanić Gradu ekipu Ivanića 39:16 (6:16). Ne treba ni govoriti da je trner Goran... Opširnije

27. siječnja 2015. Klikova:697

U UTORAK 1/8 FINALA KUPA // Ivanić - Podravka Vegeta

Zbog zgusnutog rasporeda (Regionalna liga) Podravka Vegeta nije ranije mogla odigrati utakmicu osmine finala Hrvatskoga kupa s Ivanićem. Određeno je da se te dvije ekipe... Opširnije

26. siječnja 2015. Klikova:399

LIGA // Sa Splitom čak plus 15

Nije se drugo ni očekivalo nego visoka pobjeda Podravke Vegete, sa Splitom 32:17 (16:8). Stavljanjem u igru sve igračice i čuvajući veći dio vremena prvu... Opširnije

24. siječnja 2015. Klikova:558

GOSTOVANJE // Lijepih 10 razlike plusa s Kokom

Podravka Vegeta pobijedila je u Varaždinu domaću Koku u zaostaloj utakmici 11. kola 1. HRL za žene. Pobjeda od 29:19 (14:10) na kraju je sigurna... Opširnije

21. siječnja 2015. Klikova:598

PRVENSTVO // U Varaždinu u kompletnom sastavu

Od nekih jesenskih hrabro odigranih utakmica u Ligi prvakinja nije bilo toliko zadovoljstva u gledalištu i u ekipi kao nakon pobjede od 10 razlike nad... Opširnije

20. siječnja 2015. Klikova:506

SVLADAN KRIM // Krasna pobjeda u lijepoj utakmici

Završna večer 3. turnira Regionalne lige u Koprivnici začinjena je lijepom utakmicom i pobjedom Podravke Vegete nad slovenskim Krim Mercatorom. Neočekivano visoko: 35:25 (17:12). S... Opširnije

18. siječnja 2015. Klikova:673

REGIONALNA LIGA // Krim bolji od Metalurga

U drugoj utakmici 3. turnira Regionalne lige ljubljanski Krim Mercator nadjačao je skopski Metalurg, 32:22 (16:12). Utakmica je bila puna lijepih golova, izjednačenija u prvom... Opširnije

18. siječnja 2015. Klikova:488

REGIONALNA LIGA // Osvojena prva dva boda

U prvoj ovogodišnjoj utakmici pred svojim gledateljima Podravka Vegeta osvojila je prva dva boda u natjecanju Regionalne lige. U utakmici 3. turnira svladala je skopski... Opširnije

17. siječnja 2015. Klikova:596

REGIONALNA LIGA // U subotu i nedjelju 3. turnir u Koprivnici

U subotu i nedjelju u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici igrat će se 3. turnir Regionalne lige. Dosad su odigrana dva, jedan u Skoplju, a... Opširnije

16. siječnja 2015. Klikova:477

DVA BODA // Pobjeda u Pločama s pričuvnim snagama

U unaprijed odigranoj utakmici 14. kola 1. HRL za žene Podravka Vegeta pobijedila je večeras u Pločama sastav Dalmatinke: Dalmatinka - Podravka Vegeta 21:31 (7:21).... Opširnije

14. siječnja 2015. Klikova:634

UTAKMICE KUPA KUPOVA // Podravka Vegeta, Lokomotiva i FTC obje kod kuće

Od danas su poznate satnice odigravanja svih utakmica EHF Kupa pobjednica kupova. Tri para odlučila su se za utakmice u istom gradu, pa će tako... Opširnije

14. siječnja 2015. Klikova:528

REGIONALNA // Bolji dojam s Budućnosti

U drugoj utakmicu 2. turnira Regionalne lige, danas poslije podne domaća Budućnost svladala je Podravku Vegetu 25:19 (14:8). Realno i očekivano, a rezultatski puno bolje... Opširnije

12. siječnja 2015. Klikova:666

MRĐEN // Sramotan rezultatski poraz

Nije dobro počela nova godina za rukometašice Podravke Vegete. U prvoj službenoj utakmici ove godine na 2. turniru Regionalne lige Koprivničanke su visoko poražene: Danilovgrad... Opširnije

11. siječnja 2015. Klikova:763

Podravka Vegeta u Crnoj Gori

Rukometašice Podravke Vegete nalaze se od četvrtka u Crnoj Gori. Smještene su u Podgorici i tamo su trenirale i trenirat će do utakmice s Danilovgradom... Opširnije