Utorak, 27. rujna, 2016
Veličina teksta

17. kolo 1. HRL, Podravka Vegeta - Umag 41:15 (20:10)

Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA - UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA - Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).

Prije Dalje Stranica:
BOLJE OD SESVETA // Pobjeda za vrh tablice

Podravka Vegeta postigla je i drugu prvenstvenu pobjedu u dva dosad odigrana kola, osvojila ukupno četiri boda i popela se na vrh tablice, zahvaljujući boljoj... Opširnije

25. rujna 2016. Klikova:347

U NEDJELJU U 18 // Podravka Vegeta ugošćuje Sesvete Agroproteinku

U subtu i nedjelju, 24. i 25. rujna, igrat će se 2. kolo prvenstva 1. HRL za žene. Podravka Vegeta u nedjelju u 18 sati... Opširnije

23. rujna 2016. Klikova:138

EHF KUP // Poznati parovi drugog kruga

Za vikend su odigrane utakmice prvog kruga kvalifikacija za novoformiran EHF kup. Ima nekoliko zanimljivih parova, primjerice Érd - Issy Paris, Byasen Trondheim - Tertnes... Opširnije

20. rujna 2016. Klikova:170

GOSTOVANJE U VARAŽDINU // Svladana prva prepreka

U 1. kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta je u prosječnoj igri svladala u Varaždinu domaću Koku s 16:22 (12:14) i tako ubilježila prva... Opširnije

19. rujna 2016. Klikova:340

1. HRL // Visoke pobjede Zrinskog, Lokomotive i Sesveta A.

U subotu je odigrano šest utakmica nove sezone natjecanja u 1. hrvatskoj rukometnoj ligi za žene (1. HRL). Visoke pobjede zabilježile su ekipe Zrinski (s... Opširnije

18. rujna 2016. Klikova:282

SRETAN ROĐENDAN // Ivana Kapitanović

Naša vrsna vratarka Ivana Kapitanović danas ima rođendan. Opširnije

17. rujna 2016. Klikova:120

SPORTSKI CILJEVI // Prvenstvo, kup, Europska liga

Nadzorni odbor RK Podravke s.d.d. na sastanku održanom u ponedjeljak 12. rujna odredio je sportske ciljeve za prvu ekipu, Podravku Vegetu, za natjecateljsku sezonu 2016/17.... Opširnije

13. rujna 2016. Klikova:364

S KOKOM U PONEDJELJAK // Osam igračica na posudbi

Ovog vikenda počinje prvenstvo Prve hrvatske rukometne lige u kojem će, kao i prošle sezone, igrati 14 ekipa. U prvom kolu 17. i 18. rujna... Opširnije

13. rujna 2016. Klikova:435

GLASSVERKET UŠAO U LP // Ništa od Lige prvakinja, popravak u Kupu EHF-a

Podravka Vegeta glatko je izgubila u Drammenu finalnu utakmicu za ulazak u Ligu prvakinja od domaćeg Glassverketa s visokih 28:19 (12:12). Drugo poluvrijeme i potpuno... Opširnije

11. rujna 2016. Klikova:509

GLEDAJTE UTAKMICU UŽIVO

FINALNA UTAKMICA KVALIFIKACIJA ZA ULAZAK U GRUPNU FAZU NATJECANJA LIGE PRVAKINJA GLASSVERKET - PODRAVKA VEGETA Opširnije

11. rujna 2016. Klikova:353

KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKINJA // Podravka Vegeta u finalu s Glassverketom

Hrvatske prvakinje Podravka Vegeta sjajnom su utakmicom obilježile polufinale kvalifikacijskog Final Foura za ulazak u Ligu prvakinja. Nizozemski Dalfsen nije ni shvatio što se događa,... Opširnije

10. rujna 2016. Klikova:567

UTAMICA UŽIVO // Pratite Podravkine kvalifikacije uživo

Preporučamo vam da otvorite mobitele i računala i od 19 sati pogledate kvalifikacijsku utakmicu za ulazak u Ligu prvakinja Podravke Vegete. Opširnije

10. rujna 2016. Klikova:327

KRSNIK I KAPITANOVIĆ // Sve vjerujemo da možemo i ne predajemo se

Na presici uoči gostovanja u Norveškoj ekipu su predstavljale Ivana Kapitanović i Dora Krsnik. Novinarima su iznijele svoje gledanje na taj play off i svoje... Opširnije

08. rujna 2016. Klikova:252

GORAN MRĐEN // S kim god igrali, želimo pobjedu

Za dva dana u norveškom Drammenu Podravka Vegeta igrat će polufinalnu utakmicu u kvalifikacijama Lige prvakinja u rukometu. Suparnice će biti nizozemske prvakinje Sercodak Dalfsen... Opširnije

08. rujna 2016. Klikova:230

DIREKTORICA BOŽICA PALČIĆ // U Norvešku idemo s razmišljanjem da želimo ući u Ligu prvakinja

U subotu i nedjelju počinje nova natjecateljska sezona. Sve do sada, turnirske utakmice, bile su samo pripreme za ono glavno. A glavno dolazi odmah, u... Opširnije

07. rujna 2016. Klikova:244

SRETAN ROĐENDAN // Lea Franušić

Danas, u srijedu 7. rujna, igračica Podravke Vegete mlađeg naraštaja ima rođendan. Lea Franušić, kadetkinja, pristigla iz Dalmacije, perspektiva je našeg kluba. Opširnije

07. rujna 2016. Klikova:127

TURNIRSKA STATISTIKA // U prosjeku postignuto 22 gola po utakmici

Turnirom u Budimpešti Podravka Vegeta zaključila je pripremno razdoblje nove sezone u kojoj je najveći izazov čeka iduće subote i nedjelje kada se u norveškom... Opširnije

06. rujna 2016. Klikova:208

SRETAN ROĐENDAN // Iva Šafar

Danas, u utorak 6. rujna, rođendan ima članica prve ekipe Iva Šafar. Ona je na popisu Podravke Vegete od 1. srpnja ove godine, kada je... Opširnije

05. rujna 2016. Klikova:122

ZAVRŠEN ELEK GYULA KUP // Kapitanović najbolja vratarka, Podravka Vegeta treća

U nedjelju poslije podne u Budimpešti je završen dvodnevni 4. Elek Gyula kup u organizaciji domaćeg FTC Rail Cargo Hungaria. Podravkina Ivana Kapitanović proglašena je... Opširnije

04. rujna 2016. Klikova:193

ELEK GYULA KUP // Podravka Vegeta osvojila 3. mjesto

Pobjedom nad slovačkim doprvakinjama Slovan Duslo Šal'a od 27:20 (15:11) Podravka Vegeta osvojila je 3, mjesto na 4. Elek Gyula kupu u organizaciji sudionika Lige... Opširnije

04. rujna 2016. Klikova:281

ELEK GYULA TURNIR // FTC je ipak jači u svakom pogledu, pobjeda ne iznenađuje

Domaćin, FTC Rail Cargo Hungaria, kvalitetno i tehnički jači je od Podravke Vegete. U tom smislu pobjeda od devet golova razlike je zaslužena: 30:21 (13:7).... Opširnije

03. rujna 2016. Klikova:289

ELEK GYULA KUP // Dale samo13 golova i izgubile

U 1.kolu 4. Elek Gyula kupa u budimpešti, u organizaciji FTC Rail Cargo Hunaria, doprvaka Mađarske, Podravka Vegeta izgubila je susret s njemačkim doprvakom Metzingenom.... Opširnije

03. rujna 2016. Klikova:287

SRETAN ROĐENDAN // Čestitke Nikolini Zadravec

Danas, 2. rujna, rođendan slavi desno krilo Podravke Vegete Nikolina Zadravec. Nikolina je došla u klub ove sezone i već je nastupila na tri turnira i... Opširnije

02. rujna 2016. Klikova:156

PRIPREMA, POZOR, START // Memorijalni turnir FTC-a u Budimpešti, pa norveške kvalifikacije

Kao i prošle godine i ove će Podravka Vegeta sudjelovati na Elek Gyula kupu kod mađarskih doprvakinja FTC-a u Budimpešti. Utakmice će se igrati u... Opširnije

31. kolovoza 2016. Klikova:204

STATISTIKA NAKON 11. BEPA // Nemaškalo i Vidak najefikasnije

Podravka Vegeta odigrala je tri međunarodna turnira, u Dunaújvárosi, Ljubljani i Koprivnici, a četvrti pripremni turnir igrat će 3. i 4. rujna u Budimpešti (FTC,... Opširnije

29. kolovoza 2016. Klikova:270

11. BEPO // Dunaújvaros osvojio turnir Josipa Samaržije

Pobjedom od 28:17 (13:9) mađarski prvoligaš i pobjednik EHF kupa Dunaújváros osvojio je 11. izdanje memorijalnog turnira u spomen na trenera i utemeljitelja modernog rukometa... Opširnije

27. kolovoza 2016. Klikova:525

11. BEPO // Siófok osvojio treće, Zamet je na četvrtom mjestu

U utakmici 3. kola 11. memorijala Josip Samaržija Bepo, koja je ujedno odlučivala o plasmanu na 3. mjesto, Siófok je pobijedio riječki Zamet s 33:27... Opširnije

27. kolovoza 2016. Klikova:265

11. BEPO // Podravka Vegeta i Dunaújváros igraju za pobjednika turnira

Hrvatski derbi na 11. memorijalu Josipa Samaržije Bepa pripao je Podravki Vegeti. Zamet nije još u toj snazi da može parirati sve boljim Podravkinim igračicama.... Opširnije

27. kolovoza 2016. Klikova:330

11. BEPO // Druga pobjeda Dunaújvárosa

U mađarskom derbiju pobjednika EHF kupa i trećeplasirane ekipe mađarskog prvenstva te četvrtoplasiranog Siófoka, Dunaújváros (nekad Dunaferr) pobijedio je 32:23 (15:14). Što se tiče Siófoka,... Opširnije

27. kolovoza 2016. Klikova:1111

11. BEPO // Lijepa pobjeda Podravke Vegete nad Siófokom

Dobru, čvrstu utakmicu odigrale su u petak u večernjem terminu 11. memorijala Josipa Samaržije Bepa domaća Podravka Vegeta i gošće iz Mađarske, Siófok. Nakon što... Opširnije