Nedjelja, 01. veljače, 2015
Veličina teksta

17. kolo 1. HRL, Podravka Vegeta - Umag 41:15 (20:10)

Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA - UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA - Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).

Prije Dalje Stranica:
Zamet - Podravka Vegeta 23:31 (11:17) - Jesenski smo prvaci

Podravka Vegeta jesenski je prvak 1. HRL za žene. u zadnjem kolu 1. dijela, 13-estom po redu, kao gost Zmetu u Rijeci pobijedila je visokim... Opširnije

31. siječnja 2015. Klikova:441

GOSTOVANJE U RIJECI // Uvažavanje kvalitete Zameta

Podravka Vegeta i Zamet igraju u subotu u dvorani Zameta u Rijeci derbi prvog dijela prvenstva. Zamet je, neopterećen bilo kakvim natjecanjem osim domaćom ligom,... Opširnije

30. siječnja 2015. Klikova:260

KUP // Podravka Vegeta u četvrtzavršnici kupa

U ''laganici'' Podravka Vegeta ušla je u četvrtzavršnicu kupa, pobijedivši u Ivanić Gradu ekipu Ivanića 39:16 (6:16). Ne treba ni govoriti da je trner Goran... Opširnije

27. siječnja 2015. Klikova:481

U UTORAK 1/8 FINALA KUPA // Ivanić - Podravka Vegeta

Zbog zgusnutog rasporeda (Regionalna liga) Podravka Vegeta nije ranije mogla odigrati utakmicu osmine finala Hrvatskoga kupa s Ivanićem. Određeno je da se te dvije ekipe... Opširnije

26. siječnja 2015. Klikova:233

LIGA // Sa Splitom čak plus 15

Nije se drugo ni očekivalo nego visoka pobjeda Podravke Vegete, sa Splitom 32:17 (16:8). Stavljanjem u igru sve igračice i čuvajući veći dio vremena prvu... Opširnije

24. siječnja 2015. Klikova:438

GOSTOVANJE // Lijepih 10 razlike plusa s Kokom

Podravka Vegeta pobijedila je u Varaždinu domaću Koku u zaostaloj utakmici 11. kola 1. HRL za žene. Pobjeda od 29:19 (14:10) na kraju je sigurna... Opširnije

21. siječnja 2015. Klikova:463

PRVENSTVO // U Varaždinu u kompletnom sastavu

Od nekih jesenskih hrabro odigranih utakmica u Ligi prvakinja nije bilo toliko zadovoljstva u gledalištu i u ekipi kao nakon pobjede od 10 razlike nad... Opširnije

20. siječnja 2015. Klikova:397

SVLADAN KRIM // Krasna pobjeda u lijepoj utakmici

Završna večer 3. turnira Regionalne lige u Koprivnici začinjena je lijepom utakmicom i pobjedom Podravke Vegete nad slovenskim Krim Mercatorom. Neočekivano visoko: 35:25 (17:12). S... Opširnije

18. siječnja 2015. Klikova:566

REGIONALNA LIGA // Krim bolji od Metalurga

U drugoj utakmici 3. turnira Regionalne lige ljubljanski Krim Mercator nadjačao je skopski Metalurg, 32:22 (16:12). Utakmica je bila puna lijepih golova, izjednačenija u prvom... Opširnije

18. siječnja 2015. Klikova:396

REGIONALNA LIGA // Osvojena prva dva boda

U prvoj ovogodišnjoj utakmici pred svojim gledateljima Podravka Vegeta osvojila je prva dva boda u natjecanju Regionalne lige. U utakmici 3. turnira svladala je skopski... Opširnije

17. siječnja 2015. Klikova:508

REGIONALNA LIGA // U subotu i nedjelju 3. turnir u Koprivnici

U subotu i nedjelju u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici igrat će se 3. turnir Regionalne lige. Dosad su odigrana dva, jedan u Skoplju, a... Opširnije

16. siječnja 2015. Klikova:369

DVA BODA // Pobjeda u Pločama s pričuvnim snagama

U unaprijed odigranoj utakmici 14. kola 1. HRL za žene Podravka Vegeta pobijedila je večeras u Pločama sastav Dalmatinke: Dalmatinka - Podravka Vegeta 21:31 (7:21).... Opširnije

14. siječnja 2015. Klikova:507

UTAKMICE KUPA KUPOVA // Podravka Vegeta, Lokomotiva i FTC obje kod kuće

Od danas su poznate satnice odigravanja svih utakmica EHF Kupa pobjednica kupova. Tri para odlučila su se za utakmice u istom gradu, pa će tako... Opširnije

14. siječnja 2015. Klikova:364

REGIONALNA // Bolji dojam s Budućnosti

U drugoj utakmicu 2. turnira Regionalne lige, danas poslije podne domaća Budućnost svladala je Podravku Vegetu 25:19 (14:8). Realno i očekivano, a rezultatski puno bolje... Opširnije

12. siječnja 2015. Klikova:566

MRĐEN // Sramotan rezultatski poraz

Nije dobro počela nova godina za rukometašice Podravke Vegete. U prvoj službenoj utakmici ove godine na 2. turniru Regionalne lige Koprivničanke su visoko poražene: Danilovgrad... Opširnije

11. siječnja 2015. Klikova:633

Podravka Vegeta u Crnoj Gori

Rukometašice Podravke Vegete nalaze se od četvrtka u Crnoj Gori. Smještene su u Podgorici i tamo su trenirale i trenirat će do utakmice s Danilovgradom... Opširnije

09. siječnja 2015. Klikova:493

SJAJNA VIJEST // Obje utakmice sa Zvezdom u Koprivnici

Kancelarija RK Podravke s.d.d. obavila je sjajan posao: obje utakmice osmine finala EHF Kupa pobjednika kupova igrat će se u Koprivnici. Rezultat je to pregovora... Opširnije

07. siječnja 2015. Klikova:576

HRVATSKI KUP // U osmini kupa s Ivanićem 27.1.

U Hrvatskom rukometnom savezu danas, u srijedu 7. siječnja, izvučeni su parovi osmine finala Hrvatskog rukometnog kupa za žene. Podravka Vegeta gostovat će kod Ivanića. Opširnije

07. siječnja 2015. Klikova:589

PODRAVKA U CRNU GORU // Kike Elez kapetanica

Podravka Vegeta u srijedu 7. siječnja u 19 sati putuje autobusom u Crnu Goru. U nedjelju 11. siječnja u 19,30 sati u Kokotima pokraj Podgorice... Opširnije

06. siječnja 2015. Klikova:561

NAKON POBJEDE U SESVETAMA // Raspust do petka

Od danas do 2. siječnja rukometašice Podravke Vegete su na dopustu. Zadnja akcija ove godine bila je trening utakmica u Sesvetama u ponedjeljak 29. prosinca,... Opširnije

30. prosinca 2014. Klikova:719

NIJE DEVA VEĆ PLOIEŞTI // Podravka Vegeta pobijedila Rumunjke

Večeras, u četvrtak, Podravka Vegeta gostovala je u Sloveniji, u Zreču, gdje je u tamošnjoj sportskoj dvorani odigrala prijateljsku međunarodnu utakmicu s CSM Ploieşti, sedmoplasiranom... Opširnije

18. prosinca 2014. Klikova:768

DANAS // Podravka Vegeta s Rumunjkama, od jučer juniorke u Dugom Selu

Podravka Vegeta danas, u četvrtak 18. prosinca, igra u Zreču u Sloveniji prijateljsku utakmicu s rumunjskim prvoligašicama CSM Ploieşti, nakon jesenskog dijela sedmoplasiranom ekipom rumunjskog... Opširnije

18. prosinca 2014. Klikova:698

Podravka pobijedila nizozemske juniorke

Ostatak Podravke bez šest reprrezentativki odigrao je u maloj dvorani Arene u Varaždinu prijateljsku međunarodnu utakmicu s juniorskom reprezentacijom Nizozemske. Podravka je pobijedila 28:23 /14:12). Opširnije

10. prosinca 2014. Klikova:817

STATISTIKA LIGE PRVAKINJA // Tatari dala najviše golova za Podravku Vegetu

Za ljubitelje statistike evo što je RK Podravka učinila u svojim nastupima u Ligi prvakinja i nekadašnjem Kupu prvakinja u vremenu od sezone 1966/67. do... Opširnije

26. studenog 2014. Klikova:867

KUP POBJEDNIKA KUPOVA // Zvezda - Podravka Vegeta

Danas, u utorak, u 11 sati obavljen je ždrijeb europskih rukometnih kupova za žene u Challenge kupu, EHF kupu i Kupu pobjednika kupova. U Kupu... Opširnije

25. studenog 2014. Klikova:854

IZVLAČENJE PAROVA EUROKUPA // Podravka Vegeta među nositeljima

Podravka Vegeta na sutrašnjem (utorak, 25. studenoga 11 sati) izvlačenju parova osmine finala EHF Kupa objednika kupova u sjedištu EHFa u Beču bit će nositelj.... Opširnije

24. studenog 2014. Klikova:654

LIGA PRVAKINJA // Budućnost je jača i bolja

Budućnost je, očekivano, pobijedila u zadnjem, 6. kolu, B grupe Lige prvakinja u utakmici s puno golova: 32:26 (15:13). Podravka Vegeta odigrala je koliko je... Opširnije

23. studenog 2014. Klikova:618

LIGA PRVAKINJA // Podravka Vegeta u Crnoj Gori

Podravka Vegeta nakon putovanja od 8 do 23,30 stigla je u četvrtak prije ponoći u Podgoricu, gdje u nedjelju u 19 sati igra zadnju utakmicu... Opširnije

21. studenog 2014. Klikova:736

POBJEDA U ZAGREBU // Zabijeno svih 11 sedmeraca

Podravka Vegeta lagano je prošla kroz Kutiju šibica u Zagrebu i svladala Trešnjevku 27:38 (11:19) u utakmicu koja je obilovala - sedmercima: 8 za domaće,... Opširnije

19. studenog 2014. Klikova:683

TJEDNI RASPORED // U srijedu s Trešnjevkom u Zagrebu

Podravka Vegeta odigrala je utakmicu 10. kola 1. HRL za žene sa Zrinskim unaprijed, pa će utakmica 9. kola s Trešnjevkom u Zagrebu biti zadnja... Opširnije