Petak, 25. travnja, 2014
Veličina teksta

17. kolo 1. HRL, Podravka Vegeta - Umag 41:15 (20:10)

Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA - UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA - Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).

Prije Dalje Stranica:
Lokomotiva zasluženo slavila u Koprivnici

U 5. kolu Lige za prvaka 1. HRL za žene zagrebačka Lokomotiva zasluženo je slavila u Koprivnici: Podravka Vegeta - Lokomotiva 22:25 (12:11). Time su... Opširnije

16. travnja 2014. Klikova:758

Lokomotiva u srijedu, Lokomotiva u 1/2 finalu kupa

Utakmica 5. kola, zadnja utakmica prvog dijela, 1. HRL za žene Lige za prvaka između prvaka države Podravke Vegete i glavnog konurenta Lokomotive igra se... Opširnije

14. travnja 2014. Klikova:482

Podravka Vegeta nadmoćna u Sesvetama

Četvrto kolo Lige za prvaka 1. HRL za žene donijelo je izjednačenje tri ekipe u vodstvu: Podravka Vegeta, Lokomotiva i Sesvete Agroproteinka imaju po šest... Opširnije

12. travnja 2014. Klikova:445

Podravka pomela Zamet, Lokomotiva izgubila u Sesvetama

Treće kolo Lige za prvaka 1. HRL bilo je sretno za Podravku Vegetu. U lijepoj utakmici u Koprivnici visoko je pobijedila Zamet iz Rijeke 35:21... Opširnije

05. travnja 2014. Klikova:628

BOŽICA PALČIĆ ZA SN // Sad ćemo pokazati svoje pravo lice

U subotu u 18 sati u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici u 3. kolu Lige za prvaka 1. HRL za žene igraju Podravka Vegeta i... Opširnije

04. travnja 2014. Klikova:434

Podravka Vegeta poražena od Trešnjevke!

Jesu li već u 2. kolu postale bespredmetne kalkulacije o tome hoće li Lokomotiva ili Podravka Vegeta osvojiti prvenstvo Hrvatske? Rezultati još mogu biti svakojaki,... Opširnije

02. travnja 2014. Klikova:805

U srijedu u 2. kolu Lige za prvaka s Trešnjevkom u Zagrebu

Ima dobra vijest: Jelena Živković se noćas vratila iz Švedske gdje je bila na kvalifikacijama za EP sa srpskom reprezentacijom. Loša je vijest da već... Opširnije

01. travnja 2014. Klikova:293

Podravka Vegeta - Zelina 35:26 (20:12)

U 1. kolu 1. HRL, Lige za prvak, Podravka Vegeta pobijedila je Zelinu 35:26 (20:12). Iako na prvi pogled izgleda pristojna razlika u korist domaćina,... Opširnije

21. ožujka 2014. Klikova:499

PETAK U 19 BESPLATNO // Podravka Vegeta - Zelina

Nakon što je 11 klubova odigralo ligaški dio 1. HRL za žene bez sudjelovanja braniteljice naslova Podravke Vegete te zagrebačke Lokomotive (zbog nastupa u europskim... Opširnije

20. ožujka 2014. Klikova:397

Podravka Vegeta je ambiciozna: želi oba naslova

Podravka Vegeta u Ligu za prvaka (prvakinje) i u završnicu kupa ulazi kao braniteljica oba naslova i ambiciozno najvaljuje njihovu obranu. Jer biti prvi, donosi... Opširnije

19. ožujka 2014. Klikova:462

POČINJE PRVENSTVO // U petak dolazi Zelina

U prostorijama Hrvatskog rukometnog saveza izvučeni su parovi natjecanja u Ligi za prvaka, Ligi za poredak i Liki za ostanak. U Ligi za prvaka šest... Opširnije

17. ožujka 2014. Klikova:655

Pozdrav iz Biograda

Danas, u petak, završavaju mini-pripreme rukometašica Podravke Vegete, koje su uslijedile u Biogradu nakon kup utakmice u Splitu i ulaska u završnicu kup natjecanja. Poslije podne... Opširnije

14. ožujka 2014. Klikova:361

U završnici kupa i Lokomotiva, Umag i Zamet

Nakon što je Podravka Vegeta u utorak pobijedila Split 2010 u utakmici četvrtfinala kupa i tako se plasirala na završnicu, u srijedu su odigrane još... Opširnije

12. ožujka 2014. Klikova:415

POBJEDA U SPLITU // Podravka Vegeta u završnici kupa

Podravka Vegeta očekivano i bez problema pobijedila je ekipu Splita 2010 u utakmici četvrtzavršnice Hrvatskoga kupa: Split 2010 - Podravka Vegeta 23:40 (10:21). Nastupile su... Opširnije

11. ožujka 2014. Klikova:410

U UTORAK KUP // Podravka Vegeta u Splitu za završnicu

U utorak i srijedu igraju se utakmice ''filtera'' za ulazak u završnicu rukometnoga kupa Hrvatske za žene. Četiri su utakmice četvrtzavršnice. U utorak u 19,30... Opširnije

10. ožujka 2014. Klikova:275

Podravka Vegeta izgubila u Trbovlju 24:26

Podravka Vegeta izgubila je utakmicu 13. kola Regionalne lige u Trbovlju. GEN-I Zagorje bilo je bolje i rezultatski i po iskorištenim prigodama: 26:24 (11:10. Tako... Opširnije

09. ožujka 2014. Klikova:621

REGIONALNA LIGA // Veliko zanimanje za nastup Podravke u Trbovlju

Podravka Vegeta u nedjelju i utorak ide na važna gostovanja. Najprije o utorku: u Splitu je zakazana utakmica četvrtzavršnice Hrvatskog kupa, domaćin je prvoligaš Split... Opširnije

06. ožujka 2014. Klikova:389

REGIONALNA LIGA // Podravka Vegeta - Danilovgrad 30:26 (15:14)

Podravka Vegeta osvojila je dva nova boda u Regionalnoj ligi. U nedjelju navečer pobijedila je u Koprivnici ekipu Danilovgrada iz Crne Gore s 30:26 (15:14)... Opširnije

02. ožujka 2014. Klikova:477

U NEDJELJU S DANILOVGRADOM // Još tri utakmice...

Bliži se kraju sudjelovanje Podravke Vegete u ovosezonskom izdanju Regionalne lige. Do tada treba odigrati još tri utakmice. U nedjelju, s početkom u 18 sati... Opširnije

01. ožujka 2014. Klikova:322

HRVATSKI KUP // Podravka Vegeta putuje u Split

U prostorijama Hrvatskog rukometnog saveza u Zagrebu u petak u 10 sati obavljeno je izvlačenje parova četvrtzavršnice Hrvatskoga kupa. Podravka Vegeta putuje u Split, gdje... Opširnije

28. veljače 2014. Klikova:444

Vardar SCBT pobijedio 29:24 (17:9)7:9

Očekivano, Vardar SCBT pobijedio je u utakmici 15. kola Regionalne lige odigrane u dvoranu Kale u Skoplju pred oko 500 gledatelja: Vardar SCBT - Podravka... Opširnije

23. veljače 2014. Klikova:543

Tjedan dana bez Vesne Milanović Litre

Posljedica dozdvoljene grube igre bez sankcija kad je Podravka Vegeta u pitanju dovele su do ozljeđivanja Vesne Milanović Litre na utakmici Regionalne lige Metalurg -... Opširnije

22. veljače 2014. Klikova:402

U Skoplju Metalurg - Podravka Vegeta 30:29  (15:15)

U Skoplju Metalurg - Podravka Vegeta 30:29 (15:15)

Metalurg i Podravka Vegeta u 17. kolu Regionalne lige u dvorani Avtokomande u Skoplju pred 120 gledatelja 30:29 (15:15). Nije vrijedilo vodstvo tokom utakmice i... Opširnije

21. veljače 2014. Klikova:578

REGIONALNA LIGA // Podravka Vegeta u Makedoniji

Podravka Vegeta igra ovog vikenda u Makedoniji dvije utakmice Regionalne lige. U petak u 16 sati u dvorani Metalurga (Autokomanda) suparnik je Metalurg, a u... Opširnije

20. veljače 2014. Klikova:405

1/8 FINALA KUPA // Visoka pobjeda u Bjelovarru od +27

Podravka Vegeta očekivano i s visokom pobjedom nad Bjelovarom plasirala se u četvrtzavršnicu Hrvatskoga kupa. Večeras je u Bjelovaru bilo 21:48 (10:25) za gošće. Tom... Opširnije

18. veljače 2014. Klikova:682

POBJEDA // Podravka Vegeta - Metalurg 30:27 (18:16)

U 8. kolu Regionalne lige u gimnazijskoj sportskoj dvorani u Koprivnici Podravka Vegeta pobijedila je skopski Metalurg (Makedonija). Rezultat je 30:17, a u  poluvremenu bilo je... Opširnije

15. veljače 2014. Klikova:632

REGIONALNA LIGA // U subotu u 18 sati s Metalurgom

Nakon stanke, koja je uslijedila zbog europskih natjecanja, nastavlja se prekinuta serija utakmica Regionalne lige. Podravka Vegeta u subotu 15. veljače s početkom u 18... Opširnije

14. veljače 2014. Klikova:343

Pobjeda od 30:28, ali Rostov ide dalje

Podravka Vegeta nije uspjela nadoknaditi šest golova razlike, koliko je bilo potrebno za prolazak u 1/4 finale EHF Kupa Kupova: Podravka Vegeta - Rostov-Don 30:28... Opširnije

09. veljače 2014. Klikova:711

VESNA MILANOVIĆ LITRE // Najvažnije je srce i vjerovanje da ova ekipa može

Vesna Milanović Litre, kao kapetanica ekipe, predvodi ekipu Podravke Vegete u svim utakmicama, pa će tako stati i načelo pred odlučujuću utakmicu s Rostov-Donom (nedjelja,... Opširnije

07. veljače 2014. Klikova:511

ANITA POLJAK I IVANA DRAGIŠIĆ // Smanjiti greške u početku

Bliži se dan uzvrata s ruskom Rostov-Donom (nedjelja, 9. veljače 18 sati). Drugoplasirana ruska ekipa na drugu utakmicu Kupa kupova s Podravkom Vegetom dolazi u... Opširnije