Petak, 31. listopada, 2014
Veličina teksta

17. kolo 1. HRL, Podravka Vegeta - Umag 41:15 (20:10)

Vesna Milanović Litre u zagrljaju obrane Umažanki // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPodrvaka Vegetea u 17. kolu 1. HRL za žene svladala je Umag s visokih 41:15 (20:10). Od Podravkinih 16 igračica, samo Jelčić nije ulazila u igru, Kapitanović i Žderić branile su po poluvrijeme i obranile svaka po šest lopti.

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hr Čak 12 minuta u 2. poluvremenu gošće nisu zabile gol. A drugi gol zabile su tek pred kraj, u 57. minuti. U druom poluvremenu obrana Podravke Vegeta bila je odlična.

Po svemu to je bila revijalna utakmica, u kojem se moglo vidjeti sve igračice domaćih na djelu, a o tome govori i statistika. Tako su u dvije utakmice gledatelji vidjeli dvije pobjede Podravkinih ekipa (Lino je pobijedio Osijeka 30:29) i provesti ugodno veče u dvorani.

UTAKMICA 17. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA - UMAG 41:15 (20:10)

KOPRIVNICA - Dvorana gimnazije Frana Galovića. Gledatelja: 200. Suci: Nikola Knežević i Dalibor Tunuković (oba Vrpolje). Nadzornik: Ivica Prpić (Zagreb).

Podravka Vegeta - Umag // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrPODRAVKA VEGETA: Žderić (6+0), Jelčić (-), Kapitanović (6+0); Čović 7, Kožnjak 2, Pongrac1, Šenvald 3(2), Petković 1, Gaće 4, Damnjanović 8(3), Milanović Litre 1, Dragišić 5, Havić 2, Tatari 1, Horvat 5, Pušić-Koroljević 1. TRENER: Neven Hrupec.

UMAG: Kaštelan (2+0), Pavić (3+0); Žuliček 2, Rajić 3, Mataija 1, Vidović 1(1), Jajčević 6, Martić, Jerković, Čorković 2(1), Maras, Tokić. TRENERICA: Adrijana Prosenjak.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Umag 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 4 minute (Čović, Damnjanović), Umag 4 minute (Žuliček, Jerković).

IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Čović (Podravka Vegeta).

Prije Dalje Stranica:
U NEDJELJU U 17 SATI // Treba ''preplivati'' Vardar

Osvojiti negdje barem bod da bi se možda osiguralo treće mjesto u B grupi Lige prvakinja i tako osiguralo daljnji nastup prema novom sustavu igranja... Opširnije

30. listopada 2014. Klikova:211

S POLA SNAGE // Sigurna pobjeda ohrabrenje za Vardar

Podravka Vegeta i Zrinski iz Čakovca odigrali su unaprijed utakmicu 10. kola 1. HRL za žene, koja se trebala igrati krajem studenoga, nakon čega počinju... Opširnije

29. listopada 2014. Klikova:368

SRIJEDA // Utakmica sa Čakovčankama u staroj dvorani

Utakmica 10. prvenstvenog kola 1. HRL za žene Podravka Vegeta - Zrinski igrat će se sutra, u srijedu 29. listopada, u tzv. staroj dvorani, dvorani... Opširnije

28. listopada 2014. Klikova:283

PRIPREME ZA VARDAR // Besplatne ulaznice od petka

Na konferenciji za novinstvo što je danas, u utorak, održana u klupskim prostorijama Podravke s.d.d, govorilo se o dvije teme: predstojećoj utakmici 3. kola B... Opširnije

28. listopada 2014. Klikova:329

NAKON 2. KOLA LIGE PRVAKINJA // Od lošeg do briljantnog

I nakon prospavane noći neke stvari nisu sasvim jasne u igri Podravke Vegete. Od ''dno dna'' (radi se o jednoj klupskoj uzrečici) do briljantnog. Primjer... Opširnije

26. listopada 2014. Klikova:415

LIGA PRVAKINJA // Podravka Vegeta - Budućnost 27:32

U 2. kolu B grupe Lige prvakinja: Podravka Vegeta – Budućnost 27:32 (14:18). Utakmica u kojoj je Podravka Vegeta ''ganjala'' rezultat zbog katastrofalnog početka u... Opširnije

25. listopada 2014. Klikova:569

LIGA PRVAKINJA // Stiže Budućnost s europskog vrha

Najnaporniji rukometni tjedan uopće zabilježen u povijesti koprivničkog rukometa zbog snage suparnika s kojima Podravka Vegeta igra, nastavlja se. Nedjelja, gostovanje u Thüringeru uz tri... Opširnije

24. listopada 2014. Klikova:487

ODLIČAN REZULTAT // Podravka Vegeta osvojila bod u Zagrebu

U turbulentnoj utakmici, izuzetno zanimljivoj, ne i kvalitetnoj, Lokomotiva i Podravka Vegeta podijelile su bodove, 24:24 (13:10), u Kutiji šibica u Zagrebu, pred malim, ali... Opširnije

23. listopada 2014. Klikova:664

SUTRA U ZAGREBU // Utakmica s Lokomotivom važnija od Budućnosti

TRI TEŠKE UTAKMICE U SEDAM DANA Podravka Vegeta i Lokomotiva u četvrtak u 19,30 sati u dvorani na Trešnjevki, Kutija šibica, igraju derbi hrvatskog ženskog prvenstva... Opširnije

22. listopada 2014. Klikova:443

DAN POSLIJE // Mrđen: Od bojazni smo zazirali i od rezonskog šuta

Podravka Vegeta danas je na putu prema Hrvatskoj. Navečer je stigla obavijest o štrajku Lufhansinih pilota, koja je obavijestgila da je let Leipzig - Frankfurt... Opširnije

20. listopada 2014. Klikova:471

LIGA PRVAKINJA // Kakav poraz!

Visok poraz, neprepoznatljiva igra, nevjerica u redovima gošći. Domaće, Thüringer, ''uništile'' su Podravku Vegetu u 1. kolu B grupe Lige prvakinja, pobijedivši s 33:20 (14:11) Ambijent... Opširnije

19. listopada 2014. Klikova:654

GORAN MRĐEN // Dva boda osvojit ćemo obranom i ''guranjem'' u leđa

Odbrojavaju se sati i minute do susreta 1. kola B grupe Lige prvakinja u Nordhasenu u Njemačkoj, gdje se u nedjelju u 14,30 sati sastaju... Opširnije

17. listopada 2014. Klikova:392

S OSIJEKOM KAKO-TAKO // S ni jednom ekipom nije lako

Mogli bi izreći nekoliko poslovica o tome kad se mašta i snaga prilagode suparniku u sportu (recimo: prema svecu i tropar u nekom sličnom značenju),... Opširnije

16. listopada 2014. Klikova:503

GORAN MRĐEN // Promjena ritma nam ne odgovara

Podravka Vegeta opet ima na okupu sve igračice. Na reprezentativnim obavezama bile su njih pet (Tatari, Elez, Džono, Živković i Trifunović). Jelena Živković u reprezentaciji... Opširnije

15. listopada 2014. Klikova:414

RASPORED // Do kraja godine još 12 utakmica

Do kraja godine Podravka Vegeta odigrat će još 12 službenih utakmica, sedam u Koprivnici, pet u gostima. Objavljujemo njihov raspored, za većinu utakmica i točnu... Opširnije

09. listopada 2014. Klikova:534

1. HRL ZA ŽENE // Rutinska pobjeda u Umagu 34:20

Podravka Vegeta u 4. kolu 1. HRL za žene gostovala je u Umagu i ostvarila i četvrtu pobjedu u četiri kola. Umag - Podravka Vegeta... Opširnije

04. listopada 2014. Klikova:613

RASPORED ZA VIKEND // Vegeta u Umagu, Lino doma sa Đakovom

Podravkine ekipe u subotu i nedjelju raspoređene su na tri fronta. U 4. kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta gostuje u Umagu. Utakmica Umag... Opširnije

03. listopada 2014. Klikova:460

TRENING UTAKMICA // Ugostili smo Budućnost

Rukometašice podgoričke Budućnosti u dva dana gostovale su na dva treninga u Hrvatskoj i to kod oba hrvatska sudionika Lige prvakinja, Lokomotive i Podravke Vegete.... Opširnije

30. rujna 2014. Klikova:589

DVA BODA S BJELOVAROM // Najvažnije: igrale mlade snage

U 3. kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta je na domaćem terenu pobijedila ŽRK Bjelovar 41:24 (20:9).Velika razlika u kvaliteti, a rekli bismo i... Opširnije

26. rujna 2014. Klikova:715

LIGA PRVAKINJA I REGIONALNA LIGA // Poznati rasporedi utakmica

Nakon završenih kvalifikacija za Ligu prvakinja poznati su termini odigravanja utakmica. Iz Koprivnice su osigurani televizijski prijenosi sve tri Podravkine utakmice, vjerojatno i na gostovanju.  Opširnije

25. rujna 2014. Klikova:516

NAJAVE UTAKMICA // U Koprivnici Bjelovar, Lino u Virovitici

U 3. kolu 1. HRL za žene Podravka Vegeta u Koprivnici ugošćuje ŽRK Bjelovar. Utakmica će se igrati u petak 26. rujna u gimnazijskoj sportskoj dvorani... Opširnije

25. rujna 2014. Klikova:487

PRESS // Božica Palčić: Nismo ni svjesni kakav smo uspjeh postigli

Nakon velikog uspjeha RK Podravke Vegete, ulaska u Ligu prvakinja, promtno je sazvana konferencija za novinstvo dok su dojmovi još svježi. Igračice su na odmoru,... Opširnije

23. rujna 2014. Klikova:557

U LIGI SMO PRVAKINJA! S Radničkim 28:24 (14:12)

Podravka Vegeta - Radnički 28:24 (14:12). Podravka Vegeta i u ovoj sezoni izborila je nastup u grupi Lige prvakinja. Pobijedila je na turniru u Kragujevcu... Opširnije

21. rujna 2014. Klikova:968

TKO ĆE U LP - RADNIČKI ILI PODRAVKA VEGETA // Skandinavke bile favoriti na papiru

Sjajna pobjeda Podravke Vegete nad norveškim Byasenom (31:23) već je u subotu navečer dala povod za slavlje u redovima Koprivničanki. Čekalo se samo tko će... Opširnije

20. rujna 2014. Klikova:752

JELENA ŽIVKOVIĆ // Mirandi pobjeda na dar za rođendan

Na konferenciji za novinstvo nakon utakmice vedro lice Koprivnice! Pred novinare od pobjednika izašli su Jelena Živković i trener Goran Mrđen. Ako je po zaslugama,... Opširnije

20. rujna 2014. Klikova:543

KVALIFIKACIJE ZA LP // Podravka Vegeta izborila utakmicu finala - Byasen na koljenima

Podravka Vegeta u polufinalnoj utakmici grupe 2 za ulazak u Ligu prvakinja na turniru što se održava u Kragujevcu pobijedila je norveški Byasen Trondheim 31:23... Opširnije

20. rujna 2014. Klikova:548

KRAGUJEVAC // Zbog sigurnosti rukometašice u izolaciji

Uoči kvalifikacijskog turnira za ulazak u Ligu prvakinja rukometašice Podravke Vegete trenirale su u petak poslije podne u dvorani Jezera. Kapacitet je ipak nešto veći... Opširnije

19. rujna 2014. Klikova:610

PRESICA U KRAGUJEVCU // Svi se nadaju prolazu pred 3000 gledatelja

Uoči kvalifikacijskog turnira grupe 2 za ulazak u Ligu prvakinja, u kragujevačkom hotelu Šumarice domaćin je priredio konferenciju za novinstvo koja je bila dobro posjećena,... Opširnije

19. rujna 2014. Klikova:572

ZAPIS IZ KRAGUJEVCA // Veseli trening nakon putovanja

Podravka Vegeta je u Kragujevcu u Srbiji. Smještaj sudionika kvalifikacijske grupe 2 za ulazak u Ligu prvakinja je u spomen parku Šumarice u istoimenom hotelu,... Opširnije

18. rujna 2014. Klikova:535

2. KOLO 1. HRL // Pobjeda u Samoboru

U unaprijed odigranoj utakmici 2. kola 1. HRL za žene Podravka Vegeta pobijedila je u Samoboru. Igrala je sa željom, ali uz mnogo promašaja i... Opširnije