Ponedjeljak, 29. kolovoza, 2016
Veličina teksta

E-mail Ispis

NAJAVE

Događaj 

Naziv:
Koprivnica, 8. krug djevojčice 2000.
Kada:
15.04.2012 10.00 h
Gdje:
Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića - Koprivnica
Kategorija:
Hrvatska liga

Opis

RS KKŽ Voditelj natjecanja – Dieter Benotić

Zbor rukometnih sudaca - Marko Presek

ŽRK ZRINSKI

ŽRK KOKA

PREDMET: Raspored utakmica RL RS – djevojčice 2000 g. i mlađe

8.KRUG – TURNIR KOPRIVNICA

15.04.2012./nedjelja/

UT.BR.

DOMAĆIN

GOST

SATNICA

82

RK PODRAVKA 2

ŽRK KOKA

10:00

83

RK PODRAVKA 1

ŽRK ZRINSKI

10:35

84

RK PODRAVKA 2

ŽRK ZRINSKI

11:10

85

ŽRK KOKA

RK PODRAVKA 1

11:40

Utakmice će se odigrati u novoj sportskoj dvorani Fran Galović,

Željka Selingera 3a, Koprivnica.

Troškove turnira snosi domaćin.

 

Ljerka Vresk

  1. gsm      +385 98 325 075

e-mail   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Lokacija

Lokacija:
Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića   -   Website
Ulica:
Željka Selingera BB
Poštanski broj:
48000
Grad:
Koprivnica
Država:
Država: hr

Opis

Oprostite, opis nije dostupan

Iduće utakmice

 

 

11. MEMORIJALNI TURNIR JOSIP SAMARŽIJA BEPO, Koprivnica, 26. i 27. kolovoza 2016.

PETAK, 26. KOLOVOZA

Zamet - Dunaújváros 31:36 (15:18)

Podravka Vegeta . Siófok 25:23 (13:12)

SUBOTA, 27. KOLOVOZA PRIJE PODNE

Dunaújváros - Siófok 32:23  (15:14)

Podravka Vegeta - Zamet 32:21 (15:9)

POSLIJE PODNE

Siófok - Zamet 33:27 (22:9)

Podravka Vegeta - Dunaújváros 17:28 (9:13)
 
1. Dunaújváros 6, 2. Podravka Vegeta 4, 3. Siófok 2, 4. Zamet 0.

ODIGRANO: 13. MEMORIJAL VINKA KANDIJE, Ljubljana 19. i 20. kolovoza 2016.

Vardar - Hypo Nö 36:23 (19:15), Krim Mercator - Podravka Vegeta 24:21 (15:8), Krim Mercator - Hypo Nö 29:22 (12:13), Podravka Vegeta - Vardar 19:35 (10:19), Hypo Nö - Podravka Vegeta 19:21 (11:11), Krim Mercator -Vardar 25:30 (13:15)

Poredak: 1. Vardar 4, 2. Krim Mercator 4, 3. Podravka Vegeta 2, 4. Hypo Nö 0.

 KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKINJA 10. I 11. RUJNA DRAMMEN NORVEŠKA 

 

Subota, 10. rujna

16,30 Glassverket - Ankara

19,00 Podravka Vegeta - Sercodak Dalfsen

Nedjelja, 11. rujna

15,30 za 3. mjesto poraženi

18,00 za 1. mjesto pobjednici

 
 
 

 

 

 

EHF LIGA PRVAKINJA ILI EHF KUP 2016/2017.

1. Budućnost 0 0 0 0 0:0   0  
2. Metz 0 0 0 0 0:0 0  
3. Thüringer 0 0 0 0 0:0 0  
4.  Kvalifikant 0 0 0 0

0:0

0  

 1. HRL SEZONA 2016/2017.

 1. kolo 17/18. rujna

Zrinski - Dalmatinka, Trešnjevka - Arena, Dugo Selo 55 - Bjelovar, Umag - Zamet, Lokomotiva - Split 2010, Koka - Podrvka Vegeta. Sesvete Agroproteinka - Osijek

 1. Arena 0 0 0 0 0:0 0    
 2.  Bjelovar 0 0 0 0 0:0 0    
 3. Dalmatinka

0

0 0 0 0:0 0    
 4. D. Selo 55  0 0 0 0 0:0 0    
 5. Koka 0 0 0 0 0:0 0    
 6. Lokomotiva 0 0 0 0 0:0 0    
 7. Osijek 0 0 0 0 0:0 0    
 8. Podravka 0 0 0 0 0:0 0    
 9. Sesvete A. 0 0 0 0 0:0 0    
10. Split 2010 0 0 0 0:0 0    
11.  Trešnjevka 0 0 0 0:0 0    
12. Umag 0 0 0 0 0:0 0    
13. Zamet 0 0 0 0 0:0 0    
14. Zrinski 0 0 0 0 0:0 0    

 2. kolo 24/25. rujna

Dalmatinka - Osijek, Podravka Vegeta, Sesvete Agroproteinka, Split 2010 - Koka, Zamet - Lokomotiva, Bjelovar - Umag, Arena - Dugo Selo 55, Zrinski - Trešnjevka

   
 

 

   

 

 

 

                 
<<  Kolovoza 2016  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
2223242528
293031    
JAKOHotel Picok
Multipower SportsfoodDeRoyal
Grad KoprivnicaTuristička zajednica grada Koprivnice
Ford

Kupi navijački šal RK Podravka!

telefon: 048 / 240 240
email: rk.podravka@kc.t-com.hr