Srijeda, 22. veljače, 2017
Veličina teksta

E-mail Ispis

NAJAVE

Događaj 

Naziv:
Koprivnica, 8. krug djevojčice 2000.
Kada:
15.04.2012 10.00 h
Gdje:
Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića - Koprivnica
Kategorija:
Hrvatska liga

Opis

RS KKŽ Voditelj natjecanja – Dieter Benotić

Zbor rukometnih sudaca - Marko Presek

ŽRK ZRINSKI

ŽRK KOKA

PREDMET: Raspored utakmica RL RS – djevojčice 2000 g. i mlađe

8.KRUG – TURNIR KOPRIVNICA

15.04.2012./nedjelja/

UT.BR.

DOMAĆIN

GOST

SATNICA

82

RK PODRAVKA 2

ŽRK KOKA

10:00

83

RK PODRAVKA 1

ŽRK ZRINSKI

10:35

84

RK PODRAVKA 2

ŽRK ZRINSKI

11:10

85

ŽRK KOKA

RK PODRAVKA 1

11:40

Utakmice će se odigrati u novoj sportskoj dvorani Fran Galović,

Željka Selingera 3a, Koprivnica.

Troškove turnira snosi domaćin.

 

Ljerka Vresk

  1. gsm      +385 98 325 075

e-mail   Ova e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript

Lokacija

Lokacija:
Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića   -   Website
Ulica:
Željka Selingera BB
Poštanski broj:
48000
Grad:
Koprivnica
Država:
Država: hr

Opis

Oprostite, opis nije dostupan

Iduće utakmice

 

 

 

REGIONALNA LIGA 2017.

TURNIR PODGORICA 1. kolo

Krim Mercator - Podravka Vegeta 21:30 (12:15)

Budućnost - Vardar 30:19 (16:16)

2. kolo

Vardar - Krim Mercator 38:29 (19:13)

Budućnost - Podravka Vegeta 36:29 (17:16)

 1 Budućnost 2  2  0  0 66:58  4
 2 Vardar 2  1  0  1 67:59  2
 3. Podravka 2
 1  0  1 59:57  2  
 4 Krim Merc. 2  0  0  2 50:68  0  

 HRVATSKI KUP SUDIONICI 1/4 FINALA 

Podravka Vegeta, Zrinski, Sesvete Agroproteinka, Zamet, Koka, Lokomotiva, Dugo Selo 55 i Trešnjevka.

     1. HRL SEZONA 2016/2017.

Podravka Vegeta - Lokomotiva 25:16 (16:7)

Zamet - Dugo Selo 55 31:20

Sesvete Agroproteinka - Dalmatinka 37:20

Bjelovar - Trešnjevka 28:20

Osijek - Koka 31:36

Split 2010 - Umag 27:27

Arena - Zrinski 24:22 

Na slici: s utakmice Podravka Vegeta - Lokomotiva

Podravka Vegeta Lokomotiva

 1. Podravka V. 14 14 0 0 454:247 28    
 2.  Lokomotiva 13 12 0  1 386:267 24    
 3. Koka 13 10 0  3  362:295 20  
 4. Sesvete

13

 9 0  3 361:319 18    
 5. Zamet 13  8 1  4

368:322

17    
 6.  Bjelovar 13  7  6 310:330 14  
 7 Umag 13  5 2  6 328:333 12    
 8. D. Selo 55  13  5 1  8 333:341 11    
 9. Zrinski 13  5 0  8 303:339 10
10. Split 2010 13  4 2  7 326:371 10    
11. Trešnjevka 13  4 1  8 301:329  9    
12. Arena 13  3 1  9 281:330  7    
13. Osijek 13  1 1 11 267:402  3    
14. Dalmatinka 14  0 1 13 256:411  1    

14. KOLO 25. VELJAČE 2017.

Podravka Vegeta - Koka

Dalmatinka - Zrinski

Arena - Trešnjevka

Bjelovar - Dugo Selo 55

Zamet - Umag

Split 2010 - Lokomotiva

Osijek - Sesvete Agroproteinka

   
 

 

   

 

EHF KUP 2016/2017.

3. KOLO KVALIFIKACIJA

Koprivnica: Podravka Vegeta - Bietingheim 16:23 (8:12)

Bietingheim - Podravka Vegeta 24:20 (13:7)

Bietigheim se plasirao u ligu EHF kupa

             
           
<<  Veljače 2017  >>
 Pon  Uto  Sri  Čet  Pet  Sub  Ned 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
202122232426
28     
JAKOHotel Picok
Multipower SportsfoodDeRoyal
Grad KoprivnicaTuristička zajednica grada Koprivnice
FordFord

Kupi navijački šal RK Podravka!

telefon: 048 / 240 240
email: rk.podravka@kc.t-com.hr