Petak, 31. listopada, 2014
Veličina teksta

Zbog reprezentacije u Dardi pet igračica Lina manje

Podravka Lino, minuta odmora // Foto Ivbo Čičin-MašanskerGostovanjem u Dardi ekipa Podravka Lina prekinula je niz nepobjedivosti koji je trajao punih 11 kola. Domaćin Darda pokazala se kao odlična ekipa i pobijedila 34:26 (22:10). Od prve je minute pokazala više želje i agresivnosti, a takva im igra već u desetoj minuti donijela prednost. od 9:2.

Darda nije posustala i dalje je dominirala, a Podravka Lino uz lošu realizaciju te još goru obranu, nije nalazila rješenje kako zaustaviti vanjsku liniju domaćih  igračica.

Gotovo nevjerojatno, ali poluvrijeme završava rezultatom 22:10 i velikim - 12 zaostatkom Linica. Drugo poluvrijeme bilo je nešto bolje, ali zaostatak iz prvog dijela bio je prevelik i objektivno nedostižan. Tračak nade javlja se tek u dijelu utakmice, u kojem se rezultat približio na - 6 (30:24), ali sve ostaje samo nada. Sa zvukom sirene  semafor pokazuje velikih 34:26 za ekipu Darde, koja je svojim pristupom i zalaganjem potpuno zaslužila pobjedu. Treba naglasiti  da je ekipa Podravke Lino u Dardi nastupila bitno oslabljena, bez pet igračica koje imaju reprezentativne obveze. Pokušaj odgode ekipa Darde nije prihvatila, a zgusnut raspored i predstojeće obveze, primorali  su Linice da ovo gostovanje odrade  nekompletne.

-Nedostatak pet igračica koje su pod reprezentativnom obvezom poremetio nam je koncepciju igre kako u obrani tako i u napadu, što se pokazalo kao preveliki hendikep. Nismo bili pravi u današnjoj utakmici  i protiv ovako angažirane i agresivne Darde, nismo imali šanse. S druge strane ovaj nam je poraz dobro došao da nas ''spusti na zemlju'' i vrati u stvarnost, a posebno kao lekcija za utakmice nastavka prvenstva i završnicu državnog prvenstva mlađoh kadetkinje, koja nas očekuje za desetak dana - rekoa je trener Brano Krajačić.

UTAKMICA 16. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

DARDA - PODRAVKA  LINO  34:26 (22:10)

DARDA - Školska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Lea Kovač i Anamarija Ogrizek (obje Osijek). Nadzornik HRS-a: Ljerko Ožegović (Bjelovar).

DARDA: Završki, B. Prugović 2, Oroz 10, Sraka 1, M. Prugović, Pavlinić 9(1), Stočko 6, Kukulić, Hodak 1, Šodolovac, Milić, Pope. TRENER: Karolj Mikuš.

PODRAVKA  LINO: Telic, Krmpotić; Mikolčić 4(1), Tvorić 5, Slivar, Pejak, S. Šenvald 5(1), Bogdanović 1, Božić 4, Vuk 7, M. Oremović, A. Oremović, Široki. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Darda 1(1), Podravka Lino 5(2).

ISKLJUČENJA: Darda 10 minuta (Milić 2+2, Hodak, Pavlinić i Oroz po 2), Podravka Lino 4 minute (Mikolčić, Slivar).

Prije Dalje Stranica:
RADOST IGRE // Djeca i roditelji zajedno

TRENERI SURADNICI: Napisao trener Branko KrajačićRLRS djevojčice „B" Regija sjever 1. krug - Koprivnica Utakmicama protiv vršnjakinja iz Varaždina i najmlađe igračice (djevojčice rođene 2004. i... Opširnije

28. listopada 2014. Klikova:216

MLAĐE KADETKINJE // Dobro i u starijoj konkurenciji

TRENERICE SURADNICE // Piše Đuđica Zečević U 3. kolu 1. HKRL sjever gostovali smo u Virovitici gdje su nam protivnice bile ekipe ŽRK Pitomača i ŽRK... Opširnije

27. listopada 2014. Klikova:163

STARIJE KADETKINJE // Dvije pobjede u Virovitici

TRENERICE SURADNICE // Piše Snježana Petika Iza nas je još jedan intenzivni rukometni vikend u kojem su sve ekipe RKPodravke bile u punom pogonu. Osim što... Opširnije

27. listopada 2014. Klikova:161

2. HRL SJEVER // Podravka Lino – Pitomača 40:34

U 5. kolu 2. HRL sjever za žena Podravka Lino pobijedila je Pitomači 40:34 (21:19) u utakmici koja je obilovala mnoštvom golova, a kojoj je... Opširnije

24. listopada 2014. Klikova:331

KADETKINJE // Odigrane dvije utakmice prvog kola

TRENERI SURADNICI // PIŠU TRENERICE SNJEŽANA PETIKA I ĐURĐICA ZEČEVIĆ (na slici) NASTUP PODRAVKE 1 U nedjelju je odigrana utakmicu odgođenog 1. kruga 1. HKRL , dok... Opširnije

20. listopada 2014. Klikova:322

PODRAVKA LINO // Dva boda iz Đurđevca

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika, trenerica Podravke Lino Protekli vikend bio je za nas vrlo naporan i sadržajan, ali na sreću sa maksimalnim bodovnim učinkom.... Opširnije

13. listopada 2014. Klikova:479

KADETSKO PRVENSTVO // I starije kadetkinje dva puta pobijedile

TERENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika, trenerica starijih kadetkinjaNedjelja je bila rezervirana za odigravanje 2. kruga 1. HRKL u kojem smo igrale s Đakovom i... Opširnije

13. listopada 2014. Klikova:453

2. KRUG KADETKINJA // Dvije pobjede Podravke 2

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević, trenericaOdlukom voditelja natjecanja našim mlađim kadetkinjama dozvoljen je nastup u 1. Hrvatskoj kadetskoj ligi (van konkurencije), što je svakako... Opširnije

13. listopada 2014. Klikova:355

MLAĐE KADETKINJE // Službena pobjeda i neslužbeni poraz

TRENERI SURADNICI // Piše trenerica Đurđica Zečević Ovaj vikend počelo je Prvenstvop Hrvatske za mlađe kadetkinje, igračice rođene 2000. godine i mlađe. Kao i prošlih godina... Opširnije

06. listopada 2014. Klikova:474

2. HRL SJEVER // Prokockana pobjeda Linica

U 2. kolu 2. HRL sjever za žene Podravka Lino i Đakovo odigrali su u Koprivnici neriješeno 24:24 (11:13). Podravka Lino izgubila je bod u... Opširnije

04. listopada 2014. Klikova:472

JEŽEV KUP 2002/03. GODIŠTE // Podravka 4 - treća

TRENERI SURADNICI // Piše prof. Goran Rihtarić, trener Podravke 4 Proteklog je vikenda, 27. i 28. rujna, ekipa Podravke 4 (2002/2003. godište) sudjelovala na vrlo jakom... Opširnije

30. rujna 2014. Klikova:441

JEŽEV KUP // I mlađe kadetkinje (2000-2003.) prve!

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević trenerica U nastavku 5. međunarodnog turnira Ježev kup ovog su vikenda u Kozarskoj Dubici (BiH) gostovale igračice godišta 2000/2001. i... Opširnije

29. rujna 2014. Klikova:546

2. HRL SJEVER // Lino nastupio desetkovan

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika, trenerica Podravke Lino Na utakmicu 1. kola 2. HRL sjever koju smo igrali u gostima s TVIN Viroviticom krenulo je... Opširnije

29. rujna 2014. Klikova:433

PODMLADAK: Čestitke našim uzorima na ulasku u Ligu prvakinja

TRENERI SURADNICI // Piše trenerica mlađih uzrasta Đurđica Zečević Prošla nedjelja zaista je bila plodonosan i radostan dan za koprivnički ženski rukomet. Uz fantastičan uspjeh seniorki... Opširnije

23. rujna 2014. Klikova:311

1988. GODIŠTE // Podravka prva u Bosanskoj Dubici

TRENERI SURADNICI // Izvještava trenerica Podravke Lino Snježana Petika U organizaciji Ženskog rukometnog kluba Dubica ovog vikenda se održao 5. Međunarodni rukometni turnir Ježev kup 2014.... Opširnije

23. rujna 2014. Klikova:626

TURNIR BRAĆA ĐELEKOVČAN // Mlade Podravke prve

U nedjelju je održan drugi dan V. memorijalnog turnira "Braća Đelekovčan" za rukometaše i rukometašice rođene 2000. godine i mlađe. Turnir se igra u znak... Opširnije

22. rujna 2014. Klikova:289

PODRAVKA 3 // Rođene 2000. i mlađe: Evo nas opet

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević Početkom tjedna ekipa Podravke 3, djevojčice rođene 2000. godine i mlađe, počela je pripremama za novu sezonu nakon dvomjesečnog odmora,... Opširnije

20. kolovoza 2014. Klikova:744

ZAVRŠNICA KADETKINJA // Podravka osvojila 7. mjesto

Kadetkinje Podravke osvojile su 7. mjesto na završnici prvenstva kadetkinja rođenih 1996. i mlađih. U završnicm utakmicama za plasman: Podravka - Trešnjevka 28:18 i Podravka... Opširnije

14. svibnja 2014. Klikova:2015

DJEVOJČICE 2002/03. USPJEŠNE I U VIROVITICI

TRENERI SURADNICI // Piše Goran RihatrićU Virovitici je u nedjelju odigrano odgođeno 10. kolo RLRS za Djevojčice B (rođene 2002/03. godine). Postignuti su ovi rezultati:... Opširnije

12. svibnja 2014. Klikova:1558

KADETKINJE PRVE U NIKŠIĆU // U finalu svladana Lokomotiva

Podravkine kadetkinje pobjednice su Prvog internacionalnog rukometnog turnira za djevojke mlađe od 16 godina održanom od srijede do petka u Crnoj Gori u Nikšiću. U... Opširnije

03. svibnja 2014. Klikova:1671

NIKŠIĆ // 1. međunarodni turnir za djevojke mlađe od 16 godina

Od srijede 30. travnja do petka 2. svibnja u Nikšiću u Crnoj Gori igrat će se Prvi međunarodni turnir za djevojke mlađe od 16 godina,... Opširnije

29. travnja 2014. Klikova:1046

RUKOMETNA LIGA REGIJE SJEVER // Djevojčice na PH

TRENERI SURADNICI: Piše Goran Rihtarić VESELJEM, MIRNOĆOM I SIGURNOŠĆU ''MALE'' PODRAVKAŠICE OSIGURALE ZAVRŠNICU DRŽAVNOG PRVENSTVA Danas, u subotu, u Koprivnici je odigrano 9. kolo Rukometne lige regije... Opširnije

26. travnja 2014. Klikova:751

U zadnjoj utakmici Lino za gol kraći

U utakmici zadnjeg, 18. kola, 2. HRL sjever za rukometašice Podravka Lino u predigri glavne utakmice u srijedu (Podravka Vegeta - Lokomotiva) odigrale su zaostalu... Opširnije

16. travnja 2014. Klikova:1075

OSVRT NA PRVENSTVO DJEVOJČICA // I treća bronca ima sjaj

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica ZečevićOd 10. do 13. travnja u Poreču u dvorani Žatika odigrana je završnica prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2000. godine... Opširnije

14. travnja 2014. Klikova:979

PODRAVKINE DJEVOJČICE TREĆE!

U Poreču je odigrana završnica prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2000. godine i kasnije. Ekipa Podravke zauzela je treće mjesto. U utakmici za 3/4. mjesto,... Opširnije

13. travnja 2014. Klikova:1185

ZAVRŠNICA PH // Podravkine djevojčice - za 3. mjesto

U Poreču se od 10. do 13. travnja održava završnica državnog prvenstva za djevojčice rođene 2000. godine i mlađe. Polufinale završnice pripalo je dosad dvostrukom pobjedniku... Opširnije

09. travnja 2014. Klikova:2431

Sigurna i visoka pobjeda Podravke Lino u Brodu

Podravka Lino je u pretposljednjem kolu 2.HRL sjever gostovala u Slavonskom Brodu i osvojila dva nova vrijedna boda pobijedivši domaću ekipu Broda rezultatom 23:35, poluvrijeme... Opširnije

07. travnja 2014. Klikova:839

Oslabljena Podravka Lino minus 10 s Pitomačom

U utakmici 16. kola 2. HRL sjever nekompletna ekipa Podravke Lino izgubila je utakmicu s Pitomačom: Podravka Lino - Pitomača 32:42 (17:24). Utakmica je igrana... Opširnije

03. travnja 2014. Klikova:869

KADETSKA LIGA // Dvije pobjede u Osijeku

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana PetikaU nedjelju je na redu bilo odigravanje već tri puta odgađan 1. krug, 1. HKRL sjever (kadetkinje). Krug se odigravao... Opširnije

31. ožujka 2014. Klikova:850

LINO // Poraz kao posljedica osvajanja naslova

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika Podravka Lino odigrala je na gostujućem terenu 15. kolo 2. HRL sjever s ŽRK Dardom iz Darde. Domaće igračice slavile... Opširnije