Srijeda, 01. srpnja, 2015
Veličina teksta

Zbog reprezentacije u Dardi pet igračica Lina manje

Podravka Lino, minuta odmora // Foto Ivbo Čičin-MašanskerGostovanjem u Dardi ekipa Podravka Lina prekinula je niz nepobjedivosti koji je trajao punih 11 kola. Domaćin Darda pokazala se kao odlična ekipa i pobijedila 34:26 (22:10). Od prve je minute pokazala više želje i agresivnosti, a takva im igra već u desetoj minuti donijela prednost. od 9:2.

Darda nije posustala i dalje je dominirala, a Podravka Lino uz lošu realizaciju te još goru obranu, nije nalazila rješenje kako zaustaviti vanjsku liniju domaćih  igračica.

Gotovo nevjerojatno, ali poluvrijeme završava rezultatom 22:10 i velikim - 12 zaostatkom Linica. Drugo poluvrijeme bilo je nešto bolje, ali zaostatak iz prvog dijela bio je prevelik i objektivno nedostižan. Tračak nade javlja se tek u dijelu utakmice, u kojem se rezultat približio na - 6 (30:24), ali sve ostaje samo nada. Sa zvukom sirene  semafor pokazuje velikih 34:26 za ekipu Darde, koja je svojim pristupom i zalaganjem potpuno zaslužila pobjedu. Treba naglasiti  da je ekipa Podravke Lino u Dardi nastupila bitno oslabljena, bez pet igračica koje imaju reprezentativne obveze. Pokušaj odgode ekipa Darde nije prihvatila, a zgusnut raspored i predstojeće obveze, primorali  su Linice da ovo gostovanje odrade  nekompletne.

-Nedostatak pet igračica koje su pod reprezentativnom obvezom poremetio nam je koncepciju igre kako u obrani tako i u napadu, što se pokazalo kao preveliki hendikep. Nismo bili pravi u današnjoj utakmici  i protiv ovako angažirane i agresivne Darde, nismo imali šanse. S druge strane ovaj nam je poraz dobro došao da nas ''spusti na zemlju'' i vrati u stvarnost, a posebno kao lekcija za utakmice nastavka prvenstva i završnicu državnog prvenstva mlađoh kadetkinje, koja nas očekuje za desetak dana - rekoa je trener Brano Krajačić.

UTAKMICA 16. KOLA 2. HRL SJEVER ZA ŽENE

DARDA - PODRAVKA  LINO  34:26 (22:10)

DARDA - Školska sportska dvorana. Gledatelja: 100. Suci: Lea Kovač i Anamarija Ogrizek (obje Osijek). Nadzornik HRS-a: Ljerko Ožegović (Bjelovar).

DARDA: Završki, B. Prugović 2, Oroz 10, Sraka 1, M. Prugović, Pavlinić 9(1), Stočko 6, Kukulić, Hodak 1, Šodolovac, Milić, Pope. TRENER: Karolj Mikuš.

PODRAVKA  LINO: Telic, Krmpotić; Mikolčić 4(1), Tvorić 5, Slivar, Pejak, S. Šenvald 5(1), Bogdanović 1, Božić 4, Vuk 7, M. Oremović, A. Oremović, Široki. TRENER: Branko Krajačić.

SEDMERCI: Darda 1(1), Podravka Lino 5(2).

ISKLJUČENJA: Darda 10 minuta (Milić 2+2, Hodak, Pavlinić i Oroz po 2), Podravka Lino 4 minute (Mikolčić, Slivar).

Prije Dalje Stranica:
ŠKOLA RUKOMETA // Rukomet bogatiji za 30 djevojčica

Od jučer, četvrtka 28. svibnja, rukometna obitelj RK Podravke postala je bogatija za novi naraštaj djevojčica rođenih 2006. i 2007. godine. Tridesetak djevojčica, zajedno s... Opširnije

29. svibnja 2015. Klikova:319

U ČETVRTAK U 18 // Upisi u Školu rukometa

Rukometni klub Podravka u četvrtak 28. svibnja upisuje novi naraštaj djevojčica, rođenih 2006/07., u klupsku Školu rukometa. Upisi su u sportskoj dvorani Gimnazije Frana Galovića... Opširnije

25. svibnja 2015. Klikova:338

Rukometašice OŠ Braće Radić druge u Hrvatskoj

I ove su godine rukometašice Osnovne škole Braće Radić iz Koprivnice postigle odličan rezultat na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske, što je prošlog... Opširnije

07. svibnja 2015. Klikova:492

PODRAVKA LINO // Podravkina mladost u usponu

TRENERI SURADNICI // Osvrt Snježane Petike na završenu sezonu Rukometašice Podravke Lino nastavile su niz uspjeha kako na domaćem, pa tako i na gostujućem terenu. Ovoga... Opširnije

04. svibnja 2015. Klikova:618

MLAĐE KADETKINJE // Jedva se čeka završnica

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica ZečevićU zaostaloj utakmici 4. kruga 1. HMKRL sjever ugostile smo ekipu Osijeka koja je, zbog bolesti većeg broja igračica, tražila... Opširnije

27. travnja 2015. Klikova:625

PODRAVKA 4 // Unatoč porazu jako lijepa predstava djevojčica 2002/2003.

TRENERI SURADNICI: Piše Goran RihtarićU nedjelju je u Koprivnici odigran odgođeni 4. krug 1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige sjever (1. HMKRL) u kojem je... Opširnije

27. travnja 2015. Klikova:415

NOVO // Lino lako sa susjedama iz Križevaca

NOVO: IZVJEŠTAJ SNJEŽANE PETIKE U 21. kolu 2. HRL sjever Podravka Lino u subotu je bez poteškoća upisala dva nova boda pobijedivši susjede iz Križevaca, KTC,... Opširnije

25. travnja 2015. Klikova:611

PODRAVKA LINO // Odličan nastup u Dardi

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika Subotnje gostovanje u Dardi bilo je za Podravku Lino vrlo uspješno, jer je 20. kolo 2. HRL sjever donijelo novu... Opširnije

20. travnja 2015. Klikova:529

PODRAVKA 3 // Mlađe kadetkinje u ligi bez poraza

TRENERI SURADNICI: Piše Đurđica Zečević Jučer, u nedjelju, kao domaćini posljednjeg, 7. kruga 1. HMKRL sjever, odigrali smo (Podravka 3) dvije zadnje utakmice mlađekadetske lige s... Opširnije

13. travnja 2015. Klikova:611

PODRAVKA LINO // U istom danu četiri boda

TRENERI SURADNICI: Piše Snježana Petika Ove subote Podravla Lino odigrao je odgođenu utakmicu 17. kola sa ŽRK Brodom i upisao dva nova boda. Utakmica je završila... Opširnije

13. travnja 2015. Klikova:597

PODRAVKA LINO // Lagan posao u Varaždinu

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana PetikaNakon što smo prošlog vikenda odgodili utakmicu 17. kola 2. HRL sjever s Brodom zbog kvalifikacijskog turnira kadetkinja koji se... Opširnije

30. ožujka 2015. Klikova:762

DJEVOJČICE U RLRS // Bez raspoloženja za igru

TRENERI SURADNICI // Piše Branko KrajačićNe baš uspješno odigrali smo 9. krug turnira Rukometne lige regije sjever (RLRS) za djevojčice B, čiji je domaćin bila... Opširnije

30. ožujka 2015. Klikova:571

OSVRT // Slijedi uporan rad za ispunjenje cilja

TRENERI SURADNICI // Piše Goran RihtarićOSVRT NA ZAVRŠNICU PRVENSTVA HRVATSKE ZA DJEVOJČICE Proteklog tjedna ekipa Podravke 4 od 19. do 22. ožujka sudjelovala je na Završnici... Opširnije

23. ožujka 2015. Klikova:741

ZAVRŠNICA PH // Podravkine djevojčice na 12-om mjestu

U nedjeljno poslije podne odigrana je i posljednja utakmica Završnice prvenstva Hrvatske za djevojčice. Ekipa Podravke zauzela je 12. mjesto. U utakmici za 11. mjesto... Opširnije

22. ožujka 2015. Klikova:654

ZAVRŠNICA PH DJEVOJČICE // Podravka i Sinj za 11. mjesto

Podravkine djevojčice u nedjelju igraju zadnju utakmicu na Završnici prvenstva Hrvatske u Umagu. U borbi za 11. mjesto igrat će sa Sinjom. Do te utakmice... Opširnije

21. ožujka 2015. Klikova:448

ZAVRŠNICA PH DJEVOJČICA // U Umagu najmlađe

U Umagu se od četvrtak 19. ožujka do nedjelje 22. ožujka igra Završnica rukometnog prvenstva Hrvatske za djevojčice. Nastupa 16 ekipa podijeljenih u četiri grupe. Djevojčice... Opširnije

18. ožujka 2015. Klikova:696

PITOMAČA BOLJA // Poraz s manjkom igračica

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika Gostovanje u 16. kolu 2.HRL sjever nije bilo uspješno za igračice Podravke Lino. Na gostujućem terenu svladani smo od domaće... Opširnije

16. ožujka 2015. Klikova:569

MLAĐE KADETKINJE // Još samo turnir u Koprivnici

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević Gostovanjem u Slavonskom Brodu u 6. krugu 1. hrvatske mlađe kadetske rukometne lige (1. HMKRL) upisali smo novačetiri boda u... Opširnije

10. ožujka 2015. Klikova:731

REGIJA SJEVER // Djevojčice uspješne u Bjelovaru

TRENERI SURADNICI // Tekst i slika Branko Krajačić Djevojčice RK Bjelovara bile su u subotu u bjelovarskoj dvorani Srednjih škola domaćini turnira 7. kruga Rukometne lige... Opširnije

08. ožujka 2015. Klikova:549

DJEVOJČICE // Pun uspjeh u Varaždinu

TRENERI SURADNICI // Piše Branko Krajačić U Školskoj sportskoj dvorani Graberje u Varaždinu ovog vikenda odigrane su utakmice 6. kruga Rukometne lige regije sjever za djevojčice... Opširnije

02. ožujka 2015. Klikova:641

2. HRL SJEVER // Nepotrebni oštri prekršaji

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika Rukometašice Podravke Lino u subotu su na svom terenu odigrale utakmicu 2. HRL sjever protiv susjedne ekipe iz Đurđevca i... Opširnije

02. ožujka 2015. Klikova:721

ĐAKOVO // Iskustvo pobijedilo Lino mladost

Na gostujućem terenu u Đakovu, u subotu smo u sklopu 13. kola 2. HRL sjever pretrpjeli poraz od domaćih igračica rezultatom 29:22, poluvrijeme 15:9.Nije to... Opširnije

23. veljače 2015. Klikova:641

OSVRT // Lino je postigao stalnu kvalitetu

TRENERI SURADNICI // Piše Snježana Petika U derbi utakmici iako oslabljeni uspjeli smo svladati iskusnu ekipu TVIN Virovitica 27:24 (15:10), što je veliki uspjeh za našu... Opširnije

16. veljače 2015. Klikova:815

SVEČANOST // Čestitke prvakinjama Hrvatske

Prije početka prvenstvene utakmice 1. HRL Podravka Vegeta - Samobor gledateljima je predstavljen sastav Podravkinih kadetkinja koje su nedavno osvojile prvenstvo države za kadetkinje na... Opširnije

14. veljače 2015. Klikova:763

2. HRL SJEVER // Lino pobjednik derbija s TVIN-om

U nastavku natjecanja u 2. HRL sjever u Koprivnici je odigran derbi 12. kola. Podravka Lino pobijedila je prvoplasirani TVIN Viroviticu 27:14 (15:10). Utakmica je odigrana... Opširnije

14. veljače 2015. Klikova:730

USPJEH // Naše djevojčice na Završnici PH

TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić 5. KOLO 1. HRVATSKE RUKOMETNE LIGE DJEVOJČICE SJEVER Proteklog je vikenda u Varaždinu odigrano posljednje, 5. kolo, 1. HRLD sjever. Rezultati: Podravka... Opširnije

11. veljače 2015. Klikova:599

OSVRT // Prvenstvo je osvojio naraštaj budućnosti

TRENERI SURADNICI // PIŠE SNJEŽANA PETIKA OSVRT NA OSVAJANJE NASLOVA KADETSKIH PRVAKINJA HRVATSKE OVOG VIKENDA U ZADRU NAŠA TRENERICA SNJEŽANA PETIKA IZABRANA JE ZA NAJBOLJU TRENERICU NA... Opširnije

09. veljače 2015. Klikova:898

NAŠE KADETKINJE PRVAKINJE HRVATSKE!

Pobjedom nad Sesvetama Agroproteinkom od 20:17 kadetkinje Podravke (1998). godište i mlađe) na Završnici prvenstva Hrvatske u Zadru (5-8. veljače) postale su prvakinje Hrvatske! Sesvete... Opširnije

08. veljače 2015. Klikova:980

PODRAVKINE KADETKINJE // Na pragu osvajanja 1. mjesta

Odlične vijesti iz Zadra. Kadetkinje Podravke na Završnici prvenstva Hrvatske nadomak su cilju. Medalju su osigurale, što znači prva tri mjesta im ne ginu, a... Opširnije

07. veljače 2015. Klikova:670

ZADAR // Kadetkinje Podravke u borbi za 1. mjesto

Na Završnici prvenstva Hrvatske za kadetkinje mlade Podravke s obje pobjede u grupi (Lokomotiva 15:14, Murvica 28:16) i u daljnjem razigravanju s još jednom (Zrinski... Opširnije